SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

Urządzenia

Urządzenia do konserwacji tafli lodu

Dobrze wykonana, konserwowana i pielęgnowana tafla lodowa to bezpieczeństwo dla użytkowników lodowiska i oszczędność kosztów eksploatacji. Znakomitą pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości tafli lodowiska daje użycie specjalistycznych maszyn do jej konserwacji. Ich dobór uzależniamy od wielkości lodowiska, intensywności eksploatacji, funkcji lodowiska (sportowe, rekreacyjne), lokalizacji (możliwość wjazdu/dojazdu dużych maszyn; lodowisko otwarte, czy zadaszone) oraz ekonomiczności eksploatacji.

W zakresie urządzeń do konserwacji tafli lodu oferujemy:

  • rolby samojezdne
  • przystawki do ciągników
  • frezów do lodu.

 

Spółka Hefal Serwis S.A. jest wyłącznym przedstawicielem fińskiej firmy IceCat producenta maszyn do pielęgnacji lodu .

Rolby – profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenia. Posiadają funkcję strugania wierzchniej, zjeżdżonej warstwy lodu z jednoczesnym jej wyrównywaniem oraz funkcję polewania i rozprowadzania wody na tafli. Wyposażone w zbiornik na śnieg, strugi do lodu z układem odprowadzającym, zbiornik na wodę i fartuch wygładzający. Oferujemy rolby samojezdne dostępne z napędem elektrycznym i spalinowym (benzyna, gaz, diesel).

Przystawka do ciągnika posiada tak jak rolba funkcję strugania wierzchniej, zjeżdżonej warstwy lodu z jednoczesnym jej wyrównywaniem oraz funkcję polewania i rozprowadzania wody na tafli. Wyposażone w zbiorniki na śnieg, strugi do lodu z układem odprowadzającym, zbiornik na wodę i fartuch wygładzający. Ma system pozwalający na szybkie doczepianie i odczepianie od ciagnika. Sterowniki są łatwo dostępne dla operatora. Oferujemy głównie przystawkę Typu „Olimpia 500” kanadyjskiej produkcji.

Frezarka do lodu (edger) z napędem elektrycznym lub gazowym. Ścina wierzchnią, zjeżdżoną warstwę lodu. Powstały śnieg usuwany jest ręcznie za pomocą mioteł.

Media społecznościowe

śledź nas i bądź na bieżąco

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat lodowisk, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Serwis S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.
© 2015 Copyright by Hefal Serwis S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE