SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

Nasze programy

Hefal Serwis S.A bierze udział w różnego rodzaju projektach oraz programach propagujących lodowisko jako wspaniałą możliwość aktywnego spędzania czasu. Do programów, w jakich Hefal Serwis S.A brał udział, zaliczamy pilotażowy program Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „ Moje Boisko- Orlik 2012”, obejmującym budowę składanych lodowisk sezonowych tzw. „białych orlików”. Jest również program „Nasze Lodowisko”, w którym to programie upowszechniany jest rozwój sportów łyżwiarskich poprzez budowę sezonowych lodowisk.

Program: Nasze lodowisko

Hefal Serwis S.A. zainicjował przed kilkoma laty Ogólnopolski Program na rzecz rozwoju sportów łyżwiarskich pn. "Nasze Lodowisko".

Jego celem jest instalowanie w okresach jesienno-zimowych sezonowych lodowisk będących miejscem nauki, zabawy, rozrywki, sportu, integracji, rodzinnego modelu spędzania wolnego czasu.

W ramach programu proponujemy miastom i gminom dostawę, uruchomienie oraz zarządzanie całą infrastrukturą sezonowego lodowiska.

W całym okresie funkcjonowania lodowiska oferujemy:

  • naukę jazdy na łyżwach w ramach szkolnych zajęć sportowych lub zajęć indywidualnych
  • imprezy kulturalno-rozrywkowe oraz sportowe, w tym: "Święty Mikołaj na łyżwach", "Karnawałowe szaleństwo na lodowisku", "Ferie w mieście", "Walentynkowa jazda na łyżwach", "Turniej hokeja na lodzie", "Kobiety górą czyli 8 marca", pokazy taneczne utytułowanych łyżwiarzy, dyskoteki na lodzie i zabawy z postaciami z bajek.

Media społecznościowe

śledź nas i bądź na bieżąco

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat lodowisk, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Serwis S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.
© 2015 Copyright by Hefal Serwis S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE