SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

Lodowiska

Hefal Serwis S.A istnieje na polskim rynku już od roku 2000. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie sztucznych lodowisk oraz w budowie wielofunkcyjnych obiektów sportowych z syntetyczną nawierzchnią promowanych hasłem „latem boisko, zimą lodowisko”. Wieloletnia działalność na polskim rynku dała nam pozycję lidera, jeśli chodzi o branżę lodowisk. Idąc naprzeciw naszym klientom dajemy możliwość nie tylko budowy lodowiska, ale również możliwość dzierżawy obiektu, jakim jest lodowisko wraz z całym sprzętem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania.

Media społecznościowe

śledź nas i bądź na bieżąco

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat lodowisk, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Serwis S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.
© 2015 Copyright by Hefal Serwis S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE