SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

Lodowiska stale

Lodowiska stałe to w dużej mierze inwestycje, w których w pełni wykorzystujemy nasz know-how w zakresie projektowania, produkcji i wykonywania robót budowlanych. Jesteśmy w stanie kompleksowo zaprojektować najbardziej zaawansowane technologicznie instalacje chłodnicze dla lodowisk, a następnie wykonać kompleksowo roboty budowlane, rozruchy technologiczne oraz dostarczyć usługi serwisowe.

Oferujemy projektowanie i budowę sezonowych lodowisk stałych, multifunkcyjnych obiektów sportowych spełniających funkcje boiska ze sztuczną nawierzchnią i lodowiska oraz profesjonalnych obiektów pozwalających na prowadzenie zawodów łyżwiarskich, hokejowych czy curlingowych.

Nasza oferta w zakresie lodowisk stałych obejmuje:

  • profesjonalne agregaty chłodnicze i maszynownie chłodnicze dla dużych instalacji ziębniczych,
  • płyty mrożeniowe,
  • bandy rekreacyjne oraz profesjonalne bandy w standardach zgodnych z wymogami IIHF (International Ice Hockey Federation),
  • konstrukcje zadaszeń oraz hale namiotowe,
  • systemy kontroli dostępu i monitoringu,
  • systemy oświetlenia i nagłośnienia.

Agregaty chłodnicze instalowane na naszych lodowiskach to urządzenia spełniające najwyższe normy techniczne i jakościowe. Wszystkie agregaty standardowo wyposażone są w automatykę sterującą pozwalającą na całkowicie bezobsługową pracę instalacji. Moc chłodnicza agregatu dobierana jest w zależności od zakładanych warunków pracy lodowiska oraz jego powierzchni.

Maszynownia chłodnicza – jej zadaniem jest dostarczenie chłodu do dużych instalacji ziębniczych lodowisk. Projektujemy i instalujemy maszynownie chłodnicze, także z możliwością odzysku ciepła. Wyposażamy je standardowo w automatykę sterującą, zespoły pompowe, naczynia wzbiorcze, zawory i armaturę.

Betonowa płyta mrożeniowa posiada zainstalowaną wewnątrz instalację ziębniczą wykonaną z rur PE. Płyta wykonana jest z specjalnego gatunku betonu oraz dodatkowo zbrojona siatką stalową i włóknami stalowymi dla zapewnienia odporności na skurcz. Przy jednym z boków lodowiska znajduje się monolityczny (betonowy) kanał na kolektory zasilające.

Bandy hokejowe instalowane na naszych lodowiskach spełniają wszystkie wymogi IIHF (International Ice Hockey Federation) i zawierają m.in. boksy dla zawodników i sędziów, osłony ze szkła hartowanego, siatki ochronne itp.

Bandy rekreacyjne produkujemy w dwóch wariantach:

  • bandy wykonane na bazie ramy z zamkniętych profili aluminiowych lub stalowych, ocynkowanych ogniowo, które wypełnione są płytami z PEHD
  • bandy wykonane z kompozytu polimerowego opartego na żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, usztywnione wewnętrznym użebrowaniem z profili stalowych.

Media społecznościowe

śledź nas i bądź na bieżąco

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat lodowisk, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Serwis S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.
© 2015 Copyright by Hefal Serwis S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE