SELECT YOUR LANGUAGE   Polski

Lodowiska demontowalne

Nasza firma jest liderem na polskim rynku w dziedzinie projektowania i budowy sezonowych lodowisk demontowalnych, które instalowane są w sezonie jesienno-zimowym. W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy w Polsce wiele obiektów, uzyskując znakomite referencje od użytkowników.

Jesteśmy w stanie zaoferować dostawę i montaż naszych lodowisk w każdym miejscu w Europie.

Lodowiska demontowane mogą bezproblemowo pracować w temperaturze otoczenia do +10ºC, prędkościach wiatru poniżej 2,5 m/s i promieniowaniu słonecznym rozproszonym. Czas kompletnego montażu takiego lodowiska (wraz z budową lodu) nie przekracza zwykle 7 dni.

Nasza oferta w zakresie lodowisk demontowalnych obejmuje:

  • profesjonalne agregaty chłodnicze,
  • systemy instalacji ziębniczej tafli lodowiska,
  • bandy rekreacyjne składane „samoprzymarzalne",
  • oświetlenie i nagłośnienie,
  • maszyny do pielęgnacji tafli lodu i edgery,
  • profesionalne ostrzałki do łyżew oraz suszarki do łyżew.

Agregaty chłodnicze instalowane na naszych lodowiskach to urządzenia spełniające najwyższe normy techniczne i jakościowe. Wszystkie agregaty standardowo wyposażone są w automatykę sterującą pozwalającą na całkowicie bezobsługową pracę urządzenia. Moc chłodnicza agregatu dobierana jest głównie w zależności od całkowitej powierzchni tafli lodowiska. Charakteryzują się one zwartą, kompaktową budową, posiadają dwa obiegi chłodnicze, stopniową lub płynną regulację wydajności chłodniczej, pracują na bazie ekologicznego freonu i roztworu glikolu, są bardzo ciche (spełniają normy EUROVENT) i przystosowane do pracy w warunkach otoczenia zewnętrznego.

Systemy instalacji ziębniczej

Modułowy system ziębniczy QI 250 to zestaw dokładanych do siebie i połączonych szybkozłączami modułów o długości 2,5m. Maty mrożeniowe każdego z modułów wykonane są z specjalnie dobranej mieszanki EPDM. Kolektory zasilające pracują w układzie Tiechelmana. Każdy z modułów zabudowany jest w sztywnej ramie z profili stalowych umożliwiających łatwy transport i magazynowanie.

Modułowy system ziębniczy QA100 to zestaw dokładanych do siebie i połączonych szybkozłączami paneli o szerokości 1m i długości 5m, wykonanych z rur aluminiowych. Podziałkę osiową pomiędzy rurami w każdym panelu utrzymują specjalne profile dystansowe. Zastosowane elementy złączne paneli zapewniają łatwy i szybki montaż oraz demontaż.

Bandy rekreacyjne produkujemy w dwóch wariantach:

  • bandy wykonane na bazie ramy z zamkniętych profili aluminiowych lub stalowych, ocynkowanych ogniowo, które wypełnione są płytami z PEHD
  • bandy wykonane z kompozytu polimerowego opartego na żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, usztywnione wewnętrznym użebrowaniem z profili stalowych.

Oświetlenie i nagłośnienie to systemowe rozwiązania na bazie lekkich słupów aluminiowych z zamontowanymi oprawami metalohalogenkowymi oraz głośnikami przystosowanymi do pracy w warunkach otoczenia zewnętrznego.

Media społecznościowe

śledź nas i bądź na bieżąco

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat lodowisk, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Serwis S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.
© 2015 Copyright by Hefal Serwis S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE